| Ceasca a întrebat:

Cine imi da si mie cele mai frumoase statusuri despre iubire sau despre persoana iubita. Dau funda si pentru ceilanti vot.

Răspuns Câştigător
| Andr33a96 a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

Hai sa ne inpartim lumea luna mie, stelele tie oceanul mie. Pamantul tie dar mai bine totul tie si tu mie:x
Te iubesc am scris pe zapada dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte:Te iubesc am scris pe plaja, dar un val obraznic v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv. ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA,pentru ca te iubesc,si o sa te iubesc cat voi exista

eu,tu si restul lumi:-j, chiar nu conteaza ce abereaza uni :x
Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

si nu l-as lasa /as lasa-o pentru nimic in lume:x.pentru k ea/el ma face sa iubesc:x
daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu k te iubesc[:X]si asta e tot ce conteaza :x
gasesti mai multe aici http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html;;)