| Laurretta a întrebat:

Vreau niste statusuri de iubire, despre persoana iubita! fundita

Răspuns Câştigător
| Jaz a răspuns:

Love is in the air everywhere you look around

Daca cerul ar vorbi,
Cat te iubesc de mult ti-ar marturisi,
Dar cerul n-are glas si tu vrei,
Rasuflarea sa mi-o iei,
O furtuna acum de s-ar porni,
Mi-ar fi pe placul inimii,
O furtuna mare ca-n povesti,
Sa nu poti sa ma parasesti

Friends are forever, boyz are whatever! oh go on

Cand gurita vei deschide
Amintirea sa citesti
Las-o lacrima sa cada
Ca sa stiu ca ma iubesti!

Voi inceta sa te mai iubesc cand un pictor va reusi sa picteze sunetele unui trandafir in cadere

I hate the angels, I hate the sun, I hate the world, I hate this fu*kin' life, but I LOVE YOU!

Te sarut in scris, te sarut in vis, te sarut in gand, dar in realitate cand?

Stiai ca barbatii si femeile sunt ingeri care au numai o singura aripa? De aceea este nevoie ca ei sa se imbratiseze, pentru ca sa poata sa zboare. Sper ca tu ai sa iti gasesti ingerul cu care sa poti zbura pentru totdeauna.

Esti o floare
Esti un crin
Ai parfumul
Cel mai fin! love struckx`

Vremea trece, vremea vine, Eu nu ma despart de tine

Lacrimile curata ranile interioare...vindeca sufletul:X.Nu va feritzi sa plangetzi, pentru ca asa...va descarcatzi.Cei ce nu plang niciodata.nu au sentimente.[Lacrimile nu sunt o rusine]love struck.Iubesc.plang din dragoste, Iar NIMENI, NICIODATA nu ma poate critica pentru asta[:X]

Trandafirii se cunosc dupa floare si miros
Dar eu te cunosc pe tine dupa chipul tau mumos

Sper ca ajungwinking Funda?

1 răspuns:
| paval_7437 a răspuns:

Si chiar