| Richniggaforever a întrebat:

cit e de importat sexul intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul e foarte important intr-o relatie.Bine – si in afara ei este la fel de important, pentru ca atunci inseamna ca relatia ta e praf si deci trebuie sa renunti.E un semn adica, in sensu` ca trebuie sa te desparti de respectiva/u` si trebuie sa iti cauti fericirea in alta parte.In fine, lasam asta, sa ne intoarcem la sexul din relatie, ca despre asta vorbim aici.Deci pe langa alte chestii utile cum ar fi o floare,un parfum, o pereche de manusi, sau un fular, trebuie sa existe si sa faci dragoste frumos, pentru ca asta e clar o dovada ca te iubesti.Sau o tableta smechera.(Scuze, mi-a picat acu` fisa). Ideea e ca apropierea asta, ca sa-i zic asa, adica atunci cand faci dragoste, este foarte-foarte importanta.Chiar vitala.Pentru mine, cel putin.In sensu` - ma repet – ca daca dragoste nu e, nimic nu e. Vorba lu`…
In fine, am uitat cine-a zis.

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sexul, este baza! Urmeaza partea materiala.

| RAY a răspuns:

Fara sex ce barbat ar sta cu o femeie?

| corbulalbrosu a răspuns:

In cele mai multe cazuri sexul este factotumul dintr-o relatie, cu toate ca nu este normala o astfel de conceptie. O iubirea devarata pentru a rezista va trebui sa se bazeze pe compatibilitatea dintre parteneri.

| LoveSleep a răspuns:

Mai important decât relația în sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape la fel de important ca scrierea corecta a intrebarilor de pe TPU.

Răspuns utilizator avertizat
| alexblackk a răspuns:

Este normal sa ai relatii sexuale cu partenara/parteneru happy dar nu din prima zi cand te cunosti laughing sau o cunosti o.O Asa poti forma si o relatie cat mai stabila

| ShadowCrisTi96 a răspuns:

Nu te lua dupa toti, sexul nu este nici o baza, iubirea nu se bazeaza nu mai pe asta.