| micheilla a întrebat:

Credeti ca iubitul meu ma mai iubeste?! Cred ca e suparat pe mine ca nu prea mai vorbeste cu mine. Da eu l-am vazut din gesturi ca vrea sa stea cu mine si ca vrea sa fiu in prezenta lui.De exemplu am iesit de la scoala si eram in statie el s-a pus langa mine fara sa-mi spuna nimic apoi au venit niste prieteni de-a lui si iau scpu "hai sa mergem acolo sa stam" iar el a spus "nu merg, stau aici", iar ei tot insistau sa mearga si a plecat a venit un autobuz si era foarte aglomerat si nu m-am urcat in el, iar iubitul meu cand a vazut autobuza a fugit sa urce in el si cand m-a vazut pe mine tot acolo i-a spus prietenului sau "nu mai merg, uite ce aglomerat e hai sa asteptam altu" si nu a urcat.Peste ceva timp a venit alt autobuz si eu am urcat in el.Prietenul meu s-a uitat dupa mine a vazut ca nu mai sunt in statie a alergat sa urce in autobuz si a urcat. Ce credeti ca ma mai iubeste? El este ambitioas si eu sunt la fel si daca el nu vorbeste cu mine nici eu nu vorbesc cu el! Si eu cred ca el asteapta sa-l bag eu in seama. Da nu stiu ce sa fac daca imi spune ca nu ma mai iubeste sau ceva de genu?! Voi ce credeti?! E URGENT! DAU FUNDITA.

2 răspunsuri:
| DizzyXD a răspuns:

Pai daca se mai santampla asa si astazi, incerca sa tii niste caiete in masa, si sa pice accidental pe jos poate so oferi sa te ajute, si asa te poti baga cu el in vb :*
Eu asa am facut big grin

| micheilla explică:

Poi noi suntem impreuna nu trebuie sa ma prefac ca-mi cad cartile sau de astea.El s-a suparat pe mine de la o chestie banala si acum asteapta sa ma bag eu in seama si eu nu stiu ce sa-i spun?! Nu-mi gasesc cuvintele.