| anonim_4396 a întrebat:

Acum doua zile eram intr-un autobuz, iar la a doua statie a urcat un tip. Eu stateam jos, iar el statea in picioare... dupa cateva minute m-a vazut si pot spune ca se uita la mine continuu. prima oara n-am bagat de seama, dar dupa aia l-am vazut uitandu-se insistent. Am ramas blocata cand tot vedeam cum se uita, apoi am inceput sa zambesc (chiar eram dubioasa, nu stiam cum sa reactionez.) Cand dadeam sa cobor, m-a intrebat dacă ii dau facebook-ul, i-am spus nu... si am coborat. Oare facea misto? Voi ce credeti? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey Anastasia! Eu unul cred ca ai fost rea cu el, probabil ca pur si simplu i-ai picat rau de tot cu tronc acelui tip si el vroia sa va cunoasteti mai bine...atat,nu cred ca facea misto si stii de ce? Daca facea misto atunci nu se uita la tine, doar astepta sa cobori, in cazul de fata s-a uitat mult la tine pana sa se decida daca sa te intrebe sau nu daca ii dai facebook-ul.

Deci nu cred ca facea misto dar cel mai probabil era un obsedat sexual sau ceva de genul asa ca mai bine ca nu i-ai dat facebook-ul.
Este doar parerea mea. E bine ca ai facut asa, ai ales varianta mai sigura.
Pana la urma ce fel de om cere asa facebook-ul unei fete din autobuz? Nu ati vorbit, nimic, el a zis doar daca ii dai facebook-ul si atat...Chiar daca a vorbit serios atunci ori era un obsedat ori un ciudat.
Concluzia este ca ai facut cea mai buna alegere in situatia de fata.
Succes!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

I-a placut de tine

NOname
| NOname a răspuns:

A început totul ca o poezie. El stătea în picioare, tu stăteai jos, stătea să plouă...

Mai bine nu întrebai nimic.
N-ai încercat să scrii?

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Hai mă nene... nu mă lua așa tare. Nu știam cum să formulez...

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai înţeles, ţi-am făcut un compliment.

| darrio2007 a răspuns:

Bine ai facut.Desi ti-a placut zambetul lui.I-ai fi dat Fb.Altfel nu ai fi pus intrebarea.

| LoveSleep a răspuns:

I-ai spus "nu" iar acum stai și te gândești că zâmbea destul de fain.
Credeai c-o să te violeze virtual?
Dacă te invita la un suc, acolo, ce făceai? Îi dădeai vreo 2 pălmi, nu? Cum și-a permis, idiotul.

| cameleonu05 a răspuns:

Acelas autobuz aceeasi ora ....si mai baga o fisa tongue.