| Cristinutzaa2806 a întrebat:

cum a fost la voi cand ati facut-o pentru prima oara?
a fost o experienta frumoasa, ati fost pregatiti pentru asta?
la ce varsta? >:
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| adolescenta258 a răspuns:

Pentru prima data am facut-o la varsta de 17 ani.Nu aveam de gand sa o fac atunci asa ca nu era pregatita. Sa intamplat asa fara sa imi dau seama ce se intampa cu mine. A fost o expperienta foarte frumoasa. Tipul cu care am facut-o, adica prietenul meu, era mai mare. A stiut foarte bine ce sa faca, cum sa faca. Asa bine m-am simtit.Trebuie sa ai grija cu cine o faci ca asta iti va ramane mereu in minte si trebuie sa fie o amintire placuta.

2 răspunsuri:
| CapitanulEvident a răspuns:

4 ani, mi s-au promis bomboane, am primit ****.

| ZuzuMissy a răspuns:

Dar mai intai ar trebuie sa ne povestesti experienta ta