| Yuki123 a întrebat:

Buna TPU happy.
Cum afli cand un baiat te place?

4 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Te trateaza altfel, nu ca ceilalti din jur.
Se uita la tine, iar daca tu iti intorci privirea spre el se va uita altundeva.
Daca vorbesti cu el va inrosi.
Daca e timid nu va vorbi cu tine, dar daca e mai indraznet va vorbi.
Iti zambeste.
Spune glume ca tu sa razi.
Sta in preajma ta, chiar daca nu vorbeste cu tine.
Te va cauta pentru a fi langa tine.

| Denis777 a răspuns:

Se uita dragut la tine, e mai timid mama de cate ori a fost pusa intrebarea asta pe TPU, inprietenestete cu persoane din anturajul lui si intreabale ce parere are el despre tine

| DaniAdrian a răspuns:

Pai iti spun eu. Atunci cand un baiat te place inseamna ca el iti da atentie maxima, te sustine mereu, vrea sa vorbeasca tot timpu cu tine, sa stati impreuna, te invita in oras la o plimbare in parc sau la un film, este dragut cu tine, doreste sa-ti faca toate poftele.

| alexutza10 a răspuns:

Pai,rade la glumele tale, se holbeaza la tine si se poarta mai bine cu tine