| gabytza8 a întrebat:

Cum afli daca te place un baiat?

9 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Intreaba pe prietenii lui happy

| positivity a răspuns:

Întrebându-l, sau observându-i gesturile.

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai...
Vorbeste frumos, se poarta frumos, se rusineaza, se inroseste, vorbeste mai mult cu tine.
Sa nu-ti pui niciodata prietenii sa-l intrebe daca te place ca el se va rusina si nu va spune adevarul.

| Zeflemitoarea a răspuns:

E uşor. Îl legi de un scaun şi apoi fluturi un cuţit prin faţa lui, punându-i întrebări.

| noname2021 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

laughing))))))))))))))) tare asta, am ras de moarte laughing))))

| SkizoMetal a răspuns:

Îl întrebi.

| MariaFcsb1 a răspuns:

Incearca sa pui un prieten sau o prietena sa vb cu el si sa-ti spuna si s-ar putea sa spuna da sau nusad
Oricum Succes!:* Pup:*

| WebEye a răspuns:

Nu afli, daca nu il intrebi nu vei afla niciodata...Iti zic eu din propria-mi experienta