| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii dau unui baiat de inteles ca vreau sa avem o relatie de lunga durata?
FUNDA

5 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Ca sai dai de inteles, sai arati faci ceva ce pare foarte serios, pentru inceput ii faci cunostinta cu parintii tai, sa se simta ca in familie, si incerci sa discuti cu el deschis tot timpul sa-i spui ca inseamna mult pentru tine, si tu privesti foarte serios realtia voastra, apoi vezi cum reactioneaza el happy Multa bafta! :*

| lplostonyou a răspuns:

Buna.Ii spui in fata direct, doar nu esti rusinoasa?happy

| BomBonika_9617 a răspuns:

Ii spui ffata in fata ca vr sa aveti o relatie de luuuuuuuuuunga durata:::ce mare scofalalaughing) daz funax

| ovidius a răspuns:

Pur si simplu ii spui ce-ti doresti. Incearca sa ai o conversatie sincera si deschisa. Cred ca e cea mai buna metoda.

| PinguinuL a răspuns:

Ii spui: uita-te la luna.acum uita-te la pamant.acum din nou la luna.acum uita-te la mine.atat de lunga vreau sa fie relatia noastra smugsmug