| yasana a întrebat:

cum iti dai seama daca un baiat tine la tine?
P. s. daca esti impreuna cu acel baiat...
( scuzati categoria )

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Simplu.prin fapte.

| BeAmazing a răspuns:

Pai cel mai bine iti dai seama daca te iubeste dupa fapte, dupa expresia fetei, dupa atentia care ti-o acorda, si mai ales daca prieteni il invita unde si el le raspunde ca ramane cu tine, atunci sa stii ca te iubeste!

| raduraduu a răspuns:

Daca atunci cand ai o priblema e alaturi de tine. Sau atunci cand esti suparata sa te consoleze...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai băieți sunt mai puși pe fapte, el va încerca sa facă fapte mari în preajma ta ''pentru a te impresiona''și te bagă foarte mult în seama (băieți mereu se roșesc la fata dacă le place de o fata, asculta de la un băiat big grin) și va asculta ce vorbești doar dacă nu este ocupat sa se holbeze la tine big grin

| AnonimGirll a răspuns:

Prin fapte si gesturi. Daca in preajma ta se comporta intr-un fel si in preajma colegilor in alt fel, poate nu tine la tine atat de mult. happy