| pisicutzza990 a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama daca un baiat ma place?

P.S. : Scuzati categoria,dar categoria "Adolescenti" nu imi mai apare, si a trebuit sa o aleg pe aceasta.

Răspuns Câştigător
| Enki a răspuns:

Iti dai seama ca te place daca vezi ca iti zambeste, sau daca se uita la tine cand tu nu te uiti ori iti face cu ochiu sau daca ii pasa de tine.

1 răspuns:
| Alinutza200 a răspuns:

Pai nu stiu eu multe despre asta dar atunci cand te vede pai i se vede in ochii nu stiu e ceva magic oricum crede-ma se observa cad cineva te place iti da mai multa atentie si se uita cu alti ochii la tine!big grin