| actorul a întrebat:

cum pot sa fac o fata sa devina prietena sau s-o sarut... ne placem reciproc dar suntem destul de distanti adica suntem in aceeasi clasa dar vorbim doar pe skype...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| iMwrr a răspuns:

Salut, daca vrei ca fata sa ajunga in bratele tale, apropie-te la maxim de ea si orice ar fi ramai cu aceeasi ochi pentru ea, cumportate dragut cu ea, fa-o sa creada ca tu esti cel potrivit si fa-ti timp doar pentru ea. Cheam-o la tine acasa sa ascultati muzica sau orice motiv, tine-o dupa scoala cu tine, joaca-te cu ea ca si cum ar fi iepuras-ul tau.
Baftawinking

6 răspunsuri:
| AR1373 a răspuns:

Invit-o la un suc cu prietenii, iar dupa la o intalnire in privat poti sa-i spui ca iti e draga si daca si ea te place te-ai scos daca nu te place nu forta lucrurile.

| MiruD a răspuns:

Vorbeste cu ea mai intai pe skype, spune-i ca iti place de ea, ca e mai usor, si apoi iti va veni mai usor fata in fata.
Daca va placeti reciproc, nu cred ca o va deranja vreo ceva.

| Lavii007 a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu ea fata in fata, mai ales daca sunteti in aceeasi clasa e mult mai usor sa gasesti un motiv ca sa vorbesti cu ea.

| Sardinaaa a răspuns:

Complimenteeeeee!

| dinhoo a răspuns:

Sarut-o. Direct. Gandesti prea mult. Actioneaza mai mult!

| Alex_Denis_1990 a răspuns:

Salut iti dau un sfat:Spune-i in fata ca o placi, daca si ea te place trebuie sa o faci sa rada ca sa te placa si mai tare.