| Lucian2127 a întrebat:

Am și eu o întrebare! Am o fată în clasă și ne placem reciproc foarte mult de aproape 2 ani.Credeți că ar trebui să îi cer să fie prietena mea? Cum aș putea să fac asta într -un mod mai drăguț?

Răspuns Câştigător
| Iepurasul177 a răspuns:

In cazul relatiilor e nevoie de multa rabdare.Sa placi pe cineva nu inseamna neaparat sa iubesti acea persoana. Eu iti recomand sa o faci subtil, sa ii dai idea ca si tu o placi subtil(emotional). Recomand sa ii spui intr-un timp scurt deoarece niciodata nu stii cand sentimentele pot disparea! Just Do It Tovaras!

1 răspuns:
| IustinZavateMasturbix a răspuns:

Nu Doamne! Nu-i cere sa-ti fie prietena! Te bagi automat in friendzone! Si daca vrei sa-ti fie iubita, well, nici eu nu stiu