| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU!

Cum poti provoca pe un baiat (Sa fi indiferenta cu persoana aia sa pui la mess status "gen""Si asa nu-ti pasa de ce ma strofog atat"!

Ceva de genu sa faci persoana respectiva sa il doara ce vede la status tau sau la avatar! Va explic m-am certat de 2 zile cu prietenu meu si e indiferent cu mine si eu zau daca reusesc straight face sa fiu nu pot sad!
Asa macar incerc sa-l provoc dar nu stiu cum straight face!
Aseara am pus la avatar o poza cu doi iubi-ti si am scris status asta" Si pune-ti intrebarea de 1000 de ori"Stiu sa o tin langa mine"? si dupa cateva secunde a schimbat si el poza a pus cu doi indragostiti laughing!
vreau sa-l provoc dar nu stiu cum :-s
Sau mai bine bag indiferenta si las prostile astea sad?

Răspuns Câştigător
| PerfectlyImperfect a răspuns:

Incarca sa nu mai pui suflet.Nu sa fi indiferenta, arat'i ca nu iti pasa chiar daca inauntru cum zici tu, te doare.Incearca sa fi indiferenta cu el pentru cateva zile sau nu stiu, flirteaza cu alt baiat si fa'l gelos. Sper sa reusesti laughing.

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Zile vin şi zile trec
Dar nu ştiu cu, ce m-aleg
Fericirea-i doar un vis
Care e de neatins...