| SwettyCat a întrebat:

Buna TPU...Cum sa pierdem, noi fetele, virginitatea?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_1925 a răspuns:

Noi fetele ne pierdem virginitatea prin contact sexual, nu stiu prea multe despre astea dar nu ti-o pierde! ai grija, e pacat! nici eu nu vreau sa mi-o pierd!

7 răspunsuri:
| alyzee a răspuns:

Soro ai pus aceeasi intrebare acum 2 secunde, nu te-ai lamurit? Daca nu, iti mai zic o data, virginitatea ti-o pierzi in momentul in care ti se rupe himenul, adica atunci cand faci sex cu un baiat sau iti introduci tu singura ceva in vagin

| alex16tm a răspuns:

Vino la mine si iti arat cum

| sebysebastian a răspuns:

Este foarte important sa te protejezi in gura deoarece este cea mai usoara modalitate de a ramane gravida.o metoda ar fi ca sa ia o gura szdravana de spirt medicinal inainte sa te sarute sau daca vrei sa te deflorezi si vaginal cel mai bine e sa te duci sa cumperi un prezervativ il bagi pe un morcov sau castravete asta sa nu cumva sa iti ajunga semintele la ovare si asa nu se incepe procesul de fecundare iar tu ca fata te poti proteja mancand de 3 ori pe zi tzelina si o lingura bicarbonat
funditatongue

| veritasaga87 a răspuns:

Virginitatea se pierde prin sarut! Ai grija insa... tot prin sarut poti ramane si insarcinata! Asa ca ar fi bine sa te protejezi!

| Hpzox a răspuns (pentru veritasaga87):

Si cum sa se protejeze?! laughing isi pune un prezervativ in gura nu? laughing tare raspuns cred ca e la misto. Nu!?

| veritasaga87 a răspuns (pentru Hpzox):

Prezervativ? in niciun caz! as recomanda o manusa de cauciuc laughing

| alexxx2935 a răspuns:

Pai daca chiar vrei sa afli te pot ajutalaughing