| Cirstina a întrebat:

Cum v-ati petrecut ziua de astazi?

Răspuns Câştigător
| spad3r a răspuns:

Scoala crying dar m-am distrat cu o prietena foarte foarte bua, tu?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut, destul de bine.

| Luori a răspuns:

Cum? Pana acum, normal. Trezit de dimineata, prins rasaritul pe drum, scoala, invoit de la scoala, somn dupa scoala, mancare, pc, uitat prin caiete si. inca nu s-a terminat ziua.

| andrada a răspuns:

Am fost la scl,l-am vazut pe baiatu de care imi placea cum ma barfeste si am fost cam sad apoi m-am indragostit de altu, am venit acasa si am intrat putin pe comp, u?

| Ingerash a răspuns:

Am stat acasa, nu am mers la scoala pentru ca sunt racita, si tot din cauza ca sunt racita nu am putut sa ma intalnesc cu prietenul meu...a fost o zi urata

| Emma a răspuns:

Pt mine a fost o zi ca oricare alta happy
Sunt singura happy

| InoTkd95 a răspuns:

Neah mai nimic. M-am trezit cu noaptea-n cap ca de obicei de la 6 ca la 7 a trebuit sa fiu la ore. Apoi acasa nani laughing... dupa temee, askultat muzica si in fine trebuia sa ma duc ca karate dar nu m-am mai dus din cauza ca nu ma simt prea bine. Intr-un cuvant nimic interesant >.sad

| blaa a răspuns:

Ca orice alta zi oh go on...Single

| aly a răspuns:

Salut la scoala.

| EnterSandman a răspuns:

Cred,ca...am mers la liceu,dupa ce am iesit am mers la o bere cu niste colegi,apoi am mers acasa am mancat si,uitema,sanatos in fata calculatorului, explicanduti tie ce am facut azi happy, fericit? big grin

| crystynel23 a răspuns:

Tocmai am venit de la dansuri si mai am teme sad...m-ar consola o fundita puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat la altii cum se lingeau pentru ca iubirea mea e departeeeeeeecrying