| iubescviata21 a întrebat:

Cum "vrajesti" un baiat? Stiu ca-i place de mine. Si mie de el. Dar nu stiu cum sa fac sa stea numai cu mine si sa puna si el sentimente. E atras de felul cum arat dar si de caracterul meu pana acum (stiu asta din discutiile cu un prieten).

Deci ceva sfaturi /idei despre cum sa-l vrajesc? O strategie?

Răspuns Câştigător
| danafoxy a răspuns:

Pai eu de ex poti sa ii clipesti din ochii sau de ex iubitul meu mi-a zis ca l-am vrajit cand l-am sarutat ca l-am dat pe spate si apropo baietilor nu le plac fetele care vor sa stea numai cu ei eu am fot asa si am pierut vreo 2 baieti

8 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Bei 5 oua clocite, mananci o gaina moarta si vrajitoria este gata. Tu ce dracu' vrei o prietenie cu un baiat sau un catelus sa-l tii in lesa, oricum cu ifosele astea nu o sa ai o prietenie prea lunga.

| CristinaElena96 a răspuns:

Incearca sa fii cat mai naturala, pentru ca mai devreme sau mai tarziu isi va da seama cum esti de fapt. Daca vei fi oarecum"falsa" incercand sa-l impresionezi nu merita!

| unknownn a răspuns:

Iti dai jos fusta

| danielcoman32 a răspuns:

Vino pe mes, si satm de vorba, id meu e daniel.coman32

| Deeeni a răspuns:

Da stiu eu! Eu asa am vorbit cu El si am reusit sa fiu cu elwinking intr-un final... Uite trebuie sa bati apropouri pe mess despre voi 2. Intreaba-l cei place la tine si dupa o sa te intrebe sigur ce-ti place si tie la el laughing. La scoala sau ma rog pe afara cand esti cu el ''furai'' sapca sau un fular ceva ce prinzi si tu acolorolling on the floor. Si el o sa te alerge sai dai inapoi obiectul si tu la un moment dat nu o sa mai alergi si el ca sati recupereze lucrul o sa te ia in brate :X Si tu poti sa-i spui ceva gen;
''Bine...Ti-l dau dar imi dai si tu ceva in schimb laughing''
Deci poti sai ''furi'' si un pupic sau poate chiar un sarut :*
Bafta!winking

| AndreBoy a răspuns:

Sineceir daca incepi sa te chinui sa-l vrajesti se poate intampla ca til ea alta du-te in fata lui si zii ca il iubesti

| Cocolinooo87 a răspuns:

Zambeste-i non-stop. Fii serioasa cand are vreo problema si incearca sa-l ajuti. Iesi mai mult in evidenta. Si poti sa-i spui ca-l placi, pana la urma. Nu patesti nimic.si daca simte sigur la fel, iti va spune. Poate el nu-i sigur de sentimentele tale si nu indraneste. baietii. Mult noroc. Sper sa reusesti sa fii cu el :*

| andrei215 a răspuns:

Fi fanny ( asta isi doreste orce baiat ) restul vine pe parcurs.