| KDily a întrebat:

Cunosc un baiat de 15 ani. Cand ne-am intalnit prima oara am simtit o atractie fata de el si el simtea la fel. Dupa cativa ani am avut o relatie cu el care a durat 2 ani desi nu ne-am inteles foartre bine.De cand l-am vazut prima oara simt ceva in suflet. Ceva greu. Ceva ce nu am simtit niciodata cand stateam pe langa alt baiat de care imi placea.Credeti ca ce simt eu e iubire?

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Cand iubesti ai in stomac fluturasi si fericire in suflet!
Ceea ce simti tu este durerea sufletului! nu spun ca nu il iubesti ci din contra, de aceia suferi! suferi pentru ca ti-ai dori ca totul sa fie bine, sa va iubiti si sa nu va mai certati!

| mona a răspuns:

Da,e iubire

| AndreiBox a răspuns:

Da draga, ce simti tu e iubire. dar o spui asa usor. au fost 2 ani. esti ca piatra.