| anonim4ever a întrebat:

Buna TPU big hug am nevoie de ajutor. Prietenul meu va pleca din tara timp de o saptamana fapt pentru care nu v.am vorbii asa ca as vrea sa ii trimit un mesaj frumos inainte de plecare prin care sa ii arat ca o sa ma gandesc mereu la el si ca il iubesc... Dar sunt in pana de ideei si nu stiu ce msg i`as putea trimite. Asa ca am nevoie de ajutorul vostru :*

Răspuns Câştigător
| sonya69 a răspuns:

Mhai iubire(sau numele lui, sau cum iti place tie sa-l alinti.in fine, vezi tu)...nu iti imaginezi ca fiecare secunda care va trece din aceasta saptamana mi se va parea o eternitate. o sa incerc sa supravietuiesc fara privirea ta dulce si surasul tau mirific, dar crede-ma ca voi rezista stiind ca dragostea mea este acolo cu tine.
deja o duc in filozofii...iti spun doar ca te iubesc si sa ai grija de tine acolo unde te duci!
te pup!

succes si ai grija de tine,
Sonya

4 răspunsuri:
| sonya69 a răspuns:

Nu ai pentru ce, draguta! te pup si ai grija de tine!
Sonya

| Anonimul2011 a răspuns:

Fie vara, fie iarna, de aproape sau de departe, cat voi trai si dincolo de moarte doar TU vei fi dragostea mea. asta ii buna?

| anonim4ever explică:

V-a multumesc la aman2 pentru raspunsuri :* big hug

| anonim4ever explică:

Sonya multumesc mult big hug chiar mi-ai dat cateva ideei f. bune. Ai grija de tine! pup:*