| LexuKrys a întrebat:

big grin
Am o micuta problema sad Sunt cu o fata de aproape 3 luni (fac pe 29). Ea la inceput nu stia sa sarute french. Nu asta a fost problema, am invatat-o. Ea nu vrea sa ma sarute french zice ca nu vrea ca alea alea... Dar faza e ca ma joc cu ea (o musc / ma musca ii place :X big grin )
Ma iubeste si o iubesc extrem de mult!
Cine imi zice cum o fac sa se sarute cu mine FK are funda big grin

Răspuns Câştigător
| Anamaria150 a răspuns:

In primul rand am ramas putin surprinsa,dar in mod placut de felul in care ai pus problema si cum ai spus "o iubesc extrem de mult" nu multi baieti ajung sa spuna aceste cuvinte, sau o spun doar pentru a obtine ce vor si dupa pnm, dispar.
ar fi bine sa vorbesti cu ea si sa o faci sa "se deschida" in fata ta sa-ti spuna dc nu doreste sa se sarute french. Poate sa nu fie sigura pe ea, sau avand in vedere ca tu ai invatat'o sa se sarute ar putea sa aiba o rusine fata de tine nefiind sigura pe ceea ce face. (daca iti place, daca face bine ce face)pnm. Desi nu ar trebui. fa'o in asa fel incat ei sa nu'i fie rusine de tine sa fie ea sa se lase purtata de val. poate te'am ajutat:* primesc fundabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Sexicika : a zis ca pe 29 face 3 luni de relatie. nu ca are el 29 de anilaughing))

| Ofiintă a răspuns:

Faci 29 de ani si pe tine te preocupa numai sa o faci pe aia sa sarute FK...
In principiu are dreptate fiind si ea matura are mai mult creieras decat tine si nu are chef sa se comporte ca si pusteoiacele de 15 ani.
Un alt motiv pentru care nu imi convin baietii din Romania

| Ofiintă a răspuns:

Daca nu se exprima dupa felul in care gandeste, ne lasa pe noi sa ne dam seama

| 1992 a răspuns:

Sexicika laughing lol saraca de tine laughing ochelarii purtati la timp diminueaza problema happy apropo bine ca nu ti-ai pus sexiciTa (eu Tarzan tu Cita ) laughing mor aici de ras laughing

| Anamaria150 a răspuns:

Sexicika mai citeste ce a spus si dupa poti sa comentezi din nou laughing) sti cum e? Mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti proasta decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu :*big hug cam asta se int la tine:*