| Sebi00 a întrebat:

Buna TPU :d o intrebare pentru fete happy fetelor voi la ce va uitati prima data cand va intalniti cu un baiat? prima impresie?batting eyelashes si inca o intrebare. Ce forma a fetei va place? cum va place sa fie fata/capul ( nu stiu cum sa ma exprim laughing ) dau funda! multumesc frumos!

7 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

Pai unele specimene se uita la portofel, grosimea lui, de obicei prefera bancnote de 500 si la cheile de la masina uitandu-se cu disperare dupa un semn care sa le spuna ca baiatul are bmw sau ferrari happy happy

| HaHaGirl a răspuns:

In primul rand iti spun ca si fetele se uita la fundul baietilor,la stilul sau vestimentar,la ochi,si tin sa spun ca vad din ce in ce mai multi ochi minunati,de la primul date desi niciodata nu am facut asta practic a fost ceva intamplator in fine,incerc sa vad cat umor are,cat de perspicace e, cat de inteligent si cat bun simt are, pentru mine inteligenta, umorul si bunul simt CONTEAZA ENORM, cat despre fata si ce zici tu habar n-am ce sa zic

| darriya a răspuns:

Eu cand intalnesc un baiat si intru in vorba cu el, ma uit la degetele de la maini(daca sunt ingrijite)dintii daca-i are frumosi, cum este imbracata(nu neaparat de firma ci imbracat cu bun gust) apoi-i analizez mintea, cum vorbeste si sa stie sa se faca placut.nu conteaza forma capului, important este sa aiba.laughing

| Katie1356 a răspuns:

Pai ma uit la ochi si la stilul vestimentar...din el iti dai seama ce fel pe caracter/personalitate are.
Fata depinde de gusturile fiecareia... happy

| JasminNoir a răspuns:

Mie imi plac mainile unui baiat. Habar n-am de ce.

| AlexandraAda a răspuns:

Depinde ce fel de fata este, pana la urma fiecrae cu gusturile lui... nu se poate discuta despre gusturi. Dar cel mai des fetele vor sa le respecte, se uita la cum se imbraca, la cum se uita la ea, sa aiba bunul simt, si sa aiba simtul umorului.
La formele fetei nu cred ca se uita! laughing)
Bine, eu sunt baietoasa deci nu prea ma descurc la d-astea. laughing

| Dhipi666 a răspuns:

Sincer,la aspect şi după la personalitate.Şi lasă o impresie bună dacă e pe gustul fetei (în general) pentru că sunt fete diferite.thinking haine. zâmbet, faţă.şi cum ai zis tu acolo forma feţei, nu contează (dacă te-ai referit la faţă rotundă. ovală..bla bla) mnaaa...contează să te respecte :3 şii. dacă te-ai referit la altceva...rolling on the floor)nu ştiu ce să mai zic