| Anonimous7 a întrebat:

big grin
Sa va spun "povestea mea"
Imi place de un baiat de acum 10 luni. Diferenta dintre noi e de 4 ani. La inceput nu parea sa fie nici un fel de chimie,dar cu timpul lucrurile s-au schimbat. Intr-o seara am fost la discoteca, si era si el acolo. Am dansat cu el toata noaptea si el se dadea la mine dar mie atunci nu imi placea de el asa ca nu il bagam in seama, doar atata cat dansam. Cand am iesit afara, a iesit si el, iar cand am intrat am intrat impreuna si m-a intrebat daca ii dau un pupic si i-am dat clasicul si bine cunoscutul meu respuns "NU." el a spus "Doar unul" "Nu." "Ma supar" "Treaba ta". Dupa ce am inceput sa dansez iar,el din nou a venit sa danseze cu mine. Din acea seara am avut o atractie fata de el. Dupa aceea o vreme vorbeam seara de seara pe mess si convorbirea era "plina cu pupici" si "ne-am combinat" cica.M-a intrebat daca vreau sa facem... asa. Raspunsul meu era clar NU. Am mai vorbit vreo doua zile dupa ce m-a intrebat, iar dupa aia nu mi-a mai scris. AM INTELES PERFECT. Dar dupa un timp din nou a inceput sa se dea la mine,chiar daca era combinat cu alta. Acum ne vedem in fiecare weekend, pentru ca stam in orase diferite si in fiecare weekend avem tangente si acum regret ca nu l-am lasat sa imi dea acel mic si inofensiv pupic sad. Stiu ca nu e bine ca ii "raspund" dar, cred ca am ajuns sa iubesc un mediocru O.o Ce ar trebui sa fac? puppy dog eyes FUNDA!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa nu-ti para rau de nimic, te vad isteata si ar trebui sa intelegi ca nu ai nimic in comun cu un...mediocru.
Baiatul incearca,e dreptul lui iar tu il incurajezi,tinandu-l inca de vorba.
De inteles,ai inteles bine,dar nu stiu de ce nu incerci sa ti-l scoti din minte,din moment ce scopul lui ti-e clar!
Lasa-l in pace,nu-i mai vorbi,are si prietena,sa nu mai faca pe "prietenul" cu tine,sa-si vada de iubita lui,scoate-l din viata ta.
Viata ta nu e pustie,esti inconjurata de colegi,vecini,baieti necunoscuti, nu e el singurul de pe lume ca sa te opresti la el!
Impune-ti sa il uiti si da mai multa atentie mediului tau apropiat.
Si, peste cativa ani, vei zambi rusinat-superior, intrebandu-te singura cum a putut sa-ti placa un asemenea tip!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu a fost si nici nu este vorba de chimie, dar de multa prostie, sigur este.

| Dariusuu a răspuns:

Dă-i pace, vrea doar să ajungi în patul lui și nimic mai mult.

Să ai grijă de tine.

| Miky1 a răspuns:

Avrut sa te **** si el.

| Dogaru_Andrei_1983 a răspuns:

Ai grija... afla bine detaliile despre baiat nu stii ce are in cap daca ti-a propus asa ceva si nu ti-a mai scris.