| Nuconteaza834 a întrebat:

Daca m-am masturbat cu dusul, inseamna ca mi-am pierdut virginitatea? Intreb deoare ce am mai citit raspunsuri iar unii spun ca da altii ca nu.

16 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Get a life, girl.

| cLeriQue a răspuns:

Data viitoare încearcă să te masturbezi cu o carte. Măcar vei şti că te-ai masturbat într-un mod cult!

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru cLeriQue):

Hai ca asta a fost buna laughing)

| cLeriQue a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Merci laughing. E sursa mea zilnică de umor.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru cLeriQue):

Ai replici dure :X ca m-am uitat la alte raspunsuri de ale tale. O sa imprumut cateva laughing

| cLeriQue a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Desigur, mă simt onorat laughing...mulţumesc happy

| adelolyta a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

De acord in totalitate rolling on the floor

| Azµre a răspuns:

Mai știi...

| Ekcstsy a răspuns:

Daca ti l-ai bagat, daca presiunea la apa era mare si apa era fierbinte, daca himenul e subtire... DA. Daca nu esti sigura... BAGA degetul sa vezi daca mai e acolo laughing)

| LostInBubble a răspuns:

Nu. Dar inseamna ca nu esti intreaga.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Vezi ca ai gresit categoria. Trebuia sa pui la catagorie T/A adica Trivia/Amuzant.

| xPurrffecttx a răspuns:

× Hellaww. love struck
× Nu,nu ti-ai pierdut virginitatea, stai linistita nu ai ce sa patesti, si este ceva normal, eu chiar nu inteleg de ce dati raspunsuri idioate. straight face Toata lumea o face. oh go on Daca nu recunoasteti asta este alceva.winking
× Sper ca ti-am fost de ajutor. kiss

× Pa, pa. happy

| cioara100 a răspuns:

Data viitoare incearca cu robinetu

| alexutza7za a răspuns:

Sincer eu cred ca e o prostie...lol te-ai dezvirginat ca na bine acum depinde cat tiai bagat dusu...ma sa moara bibi de nu te-ai largit rau..bne sa revenim..eu cred ca nu mai esti.o intrebare.ti-a curs sange? daca da nu mai esti daca nu mai esti..sincer data viitoare incearca cu altceva ca dusu rolling on the floor laughing vb lu baiatu ala incearca cu o carte.te masturbezi cult..scz ca tiam luat replica approlling on the floor)laughing)

| ThePurificator a răspuns:

Sigur ca nu...

dar trebuie sa recunosc ca fetishuri din astea numai pe siteurile porno...

Ce sa zic, esti foarte tare, bravolaughing

| cosmySAN2013 a răspuns:

Da esti