| ANNdReI1998 a întrebat:

Daca o fata ma ia in brate si ma considera un prieten bun inseamna ca ii place de mine?

7 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Inseamna ca te considera un prieten bun.

| Voidwithin a răspuns:

Ti-ai raspuns singur la intrebare.

| kbxftw a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| MrUnknown a răspuns:

Te simpatizeaza, are incredere in tine, e foarte important asta pentru o fata.

| pufypufyspufulicy a răspuns:

Buna!
Nu neaparat. Poate te considar un prieten bun, ca pe un frate... daca vorbiti des unul cu altul si sunteti apropiati intreab-o chiar pe ea
Succes!

| ANNdReI1998 explică:

Mai exact, ea imi este colega si de ex cand ne-a spus sa plecam acs de la scl ea m-a luat in brate... acum cateva zile am stat amandoi in aceeasi banca si s-a comportat ff frumos cu mine si ma tot lua asa de falci.laughing o fi un semn?