| XNitroX a întrebat:

Ce inseamna atunci cand o fata te considera mai mult de cat un prieten si mai mult de cat un amic.

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Ca tine foarte mult la tine, dar asta nu inseamna ca te vrea ca un iubit, poate ca un frate, dar in general cand iti spune asta inseamna ca te place

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

CA tu nu ai ce face si pui intrebari stupide, ce poate sa insemne? Ca te iubeste sau cel putin a ii place de tine, redus mintal mai esti ori doar te faci!
Scuze de jigniri dar e aiurea, vad o gramada de intrebari puse dean pul*ea

| TitiDrLove a răspuns:

Ca te iubeste!

| lolly a răspuns:

Insm ca simte ceva pentru tinehappy cam `te plac`

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Ca te place! te iubeste!
Ce-o fi asa greu de inteles straight face

| StefanJobs a răspuns:

Welcome to the friend zone! Population: You!

| madylynatha a răspuns:

Nu numai ca esti urat da esti si prost laughing

| Dennii a răspuns:

Te considera un iubit
funda?