| stefaniagg178 a întrebat:

Buna TPU, daca partenerul mi-a bagat degetul putin in vagin dupa ce si-a atins penisul(tin sa mentionez ca nu a ejaculat de cam 3 zile) iar eu eram pe stop exista vreun risc de sarcina? Stiu ca probabil este o intrebare stupida dar vreau sa fiu sigura

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este intra-devar o intrebare stupida, fiindca pe ciclu nu poti ramane gravida, dar te poti alege cu o infectie de toata frumusetea, de la mainile murdare, bagate in vagin.
Menstruatia este cel mai urat si scarbos moment din viata unei fete/femei, cand este bine sa te protejezi, nu sa lasi barbatul sa-ti bage maian in pasarica. Tie nu ti-a fost rusine?
Ce ai obtinut cu asta?

| VoidEternal a răspuns:

Ești safe.

| DeaconuCorina a răspuns:

Nu exista risc de sarcina.

| cristianvalentin337 a răspuns:

Da. si partenera mea a ramas din acelasi motiv, eu zic sa folositi prezervativ(pe deget) de acum inainte