| KingdomRo a întrebat:

Bună! Si sărbători fericite tuturor!
Am o mica frica. Si as vrea doar sa ma asigur ca e totul bine, zilele astea am fost la o cabana cu iubita mea si spre seara am făcut sex oral, iar eu i-am introdus un deget in vagin doar putin, nu am ejaculat si nu mi am atins penisul cu degetul respectiv si totul a fost destul de "uscat", vreau doar sa stiu daca exista vreun risc de sarcina, sau altceva e prima oara. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu exista risc de sarcina.

8 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Știi cum se formează o sarcina? Dacă da, nu mai avea rost aceasta întrebare.
Dacă nu, te rog, documentează-te înainte de a trece la lucruri serioase. Fii responsabil.

| KingdomRo explică (pentru AnemonaP):

Da m-am documentat, doar ca frica e un sentiment destul de complex pe care de multe ori nu l poti controla, si voiam doar sa mi recapăt liniștea

| AnemonaP a răspuns (pentru KingdomRo):

Frica ta nu este logica. Cum sa o lași gravida dacă i-ai bagat un deget? E același lucru dacă și-l bagă ealaughing))

| KingdomRo explică (pentru AnemonaP):

M am gandit, sa nu ma fi atins, si mi fi ramas pe deget, nu vad ce i asa amuzant, clar nu e locul unde ar fi trebuit sa caut ajutor

| AnemonaP a răspuns (pentru KingdomRo):

E amuzant ca ce zici tu e imposibil. Asta-i faza. Dacă ai fi fost documentat, nu ți-ai fi făcut probleme de genul. Chiar dacă aveai pe deget. stai liniștit

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca tu prin acel deget miraculos introdus in vagin o lasi gravidă, cartea recordurilor te asteaptă, vei deveni cel mai bogat om cu virilitatea in degetelaughing

| mihai69 a răspuns:

Da. Ești gravid.

| Sofer a răspuns:

Tu ai făcut oral sau ea?
Însărcinată nu rămâne dacă nu a fost penetrare cu ejaculare inauntru.