| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU de 2 zile simt fiori la penis si testicule tot timpul, si daca ma uit la un perete sau o persoana si daca e fata si daca e baiat am fiori si daca ma uit la o planta, am 16 ani si sunt baiat, m-am masturbat dar degeaba tot am fiorii aia, ce pot sa fac sa scap de ei?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-ti gasesti o fata pentru a deveni prieteni. Doar asa vei reusi sa-ti mai atenuezi chiar si partial ''fiorii'' provocati de hormonii existenti in acest moment in exces. Succes! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de sex prietene.

| cyupaku a răspuns:

Fa o rugaciune

| vizuk a răspuns:

Sampon pentru latei