| Căpşunnă a întrebat:

De cand eram mica am avut niste cearcane foarte mari de culoare inchisa. Acum ceva timp mi-a facut matusa mea cadou un anticearcan foate bun d la l'oreal am si de la affinitone dar degeaba cu nimic nu mi le pot acoperi. Este advrat ca ori cine are dar la mine sunt wow in fiecare zi stau 30 de min sa mi le acopar dar fara rezultate stiti voi retete ceva naturist sau creme nu stiu ceva cu pret rezonabil Va rog ajutati-ma ori ce pentru cearcane ce stitii spuneti-mi

5 răspunsuri:
| adelle23 a răspuns:

Muuulta odihna, sau iti poti pune castraveti pe fata, din cate stiu revigoreaza... apropo, ce varsta ai? :*

| venusdoom a răspuns:

laughing motivul pentru care ma trezesc in fiecare dimineata la 5.30 ca sa le acopar, in loc sa dorm...:-l eu folosesc anticearcan de la farmasi, il gasesti la mall sau pe net, nu as spune ca e genial.dar nah.
Eu le aveam inca de prin clasele mici, acum la liceu, sunt la fel. Poate ar fi mai bine sa mergi la medicul de familie, el o sa stie unde sa te trimitabig grin

| Căpşunnă explică:

14 ani

| LikeChocolate a răspuns:

Incearca remedii naturale...:-?
http://www.youtube.com/watch?v=oETBvq6z-P0&feature=related

dar ai grija cearcanele pot ascune boli:|

| AnNy_8709 a răspuns:

Pai incearca un fond de ten din ala lichid asa...acopera fff bine cearcanele.si nu costa mult deloc nu stiu exact pretul dar stiu ca e ieftin si iti recomand sa nu folosesti tratamente
naturiste pentru ca nu stii ce efect pot avea