| Căpşunnă a întrebat:

De cand eram mica am avut niste cearcane foarte mari de culoare inchisa. Acum ceva timp mi-a facut matusa mea cadou un anticearcan foate bun d la l'oreal am si de la affinitone dar degeaba cu nimic nu mi le pot acoperi. Este advrat ca ori cine are dar la mine sunt wow in fiecare zi stau 30 de min sa mi le acopar dar fara rezultate stiti voi retete ceva naturist sau creme nu stiu ceva cu pret rezonabil Va rog ajutati-ma ori ce pentru cearcane ce stitii spuneti-mi!

1 răspuns:
| cryssa14 a răspuns:

Pai uite.si eu aveam cearcane.dar am inceput sa dorm foarte mult.si cearcanele au disparut.asa e la mine.somnul este rezolvarea.happysper ca te-am ajutathappy