| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile verisoara mea si-a chemat cea mai buna prietena si viitoarea mea colega de clasa la ea in vizita pentru cateva zile.
Treaba e ca e o fata foarte draguta si parca are mai multe in comun decat cu verisoara mea si ele in clasa sunt nedezlipite.Ne-am distrat mult.Apoi am inceput sa simt ceva pentru ea dar cred ca ea ma vede mai mult ca pe unul din cei mai buni amici ai ei. Apoi sa ivit ocazia sa mearga ea impreuna cu verisoara mea la o petrecere si m-au chemat si pe mine sa merg cu ele.Ne-am distrat impreuna.Apoi mi-am amintit ca aveam niste treburi de facut acasa si am vrut sa plec si ea a insistat sa nu plec ba chiar m-a luat de mana si m-a adus inapoi. Apoi i-am dat un antisor cu o inima din argint si m-a rugat sa i-l pun dar s-a rupt pentru ca in spate era slab.A luat inimioara, a bagat-o in poseta si a spus c-o s-o pastreze.
Voi ce spuneti ma place sau nu?
Ce ar trebui sa fac s-o castig?
Sunt cam timid si o respect si chiar nu vreau s-o pierd.

Răspuns Câştigător
| elena04 a răspuns:

Buna
DAAA te place mult
ca sa o casti ar fi bine sa te porti cat mai frumos cu ea si ii vorbesti civilizat
insa nu fi prea insistent cu ea ca sa nu creada al ceva
daca vrei mai cumparai un cadou care sa nu se mai strice
daca esti timid asta nu-i ceva rau decat sa sari pe ea si sa creada alt ceva e mai bine asa
eu iti urez succes insa ai rabdare cu ea si poartate frumos daca te-am ajutat poti sami mai ceri ajutorul te pup funda

1 răspuns:
| KittyKatlove a răspuns:

Clar, te place!