| keybyeTeQuila a întrebat:

Buna TPU de ce iubitul meu este foarte gelos? il iubesc dar ma enerveaza cu gelozia.si mai am o intrebare de ce el ma saruta pe git si parca inebuneste nusi da seama ce face e in stare sa ma dezbrace big grinmersi

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Pei eu cred ca totusi te iubeste... daca nu ai fi zis de faza ca te saruta pe gat si il ia rau de tot valu as fi crezut ca o fi vreun obsedat care crede ca esti proprietatea lui, dar eu cred ca te iubeste foarte mult si ii este teama sa nu te piarda. eu zic sa vorbesti cu el si sa ii explici ca nu are de ce sa fie gelos (sper sa nu i-ai dat motive sau ceva de genul) si ca trebuie sa aiba incredere in tine asta daca chiar tine la relatia voastra.
e bine sa fi si gelos dar cu o limita.
daca chiar te iubeste atunci tine de el, nu-l lasa sa-ti scapehee hee. si in legatura cu gelozia. arata-i ca nu are de ce sa fie gelos, arata-i ca el e singurul baiat pe care il iubesti, restul sunt doar amici. bafta:*

| Demonull a răspuns:

Daca te lasa prea libera si e indiferent apari cu intrebari „de ce e asa indiferent iubitul meu cu mineesad"daca e gelos si te vrea doar pentru el, iar nu e bine.Normal ca daca simti ceva pentru o persoana esti gelos bine nu dai in paranoia dar tot simti gelozie.Si da te saruta pe gat si te-ar. fufu ce vrei sa nu aibe nici o reactie? clar ca te iubeste si ca orice barbat are nevoie de mai mult.

| teo6dia4c99 a răspuns:

SpecialGirl17 a spus tot ce puteam sa-ti zic si eu, dar daca zici ca ar fi in stare sa te si dezbrace. ai grija cu el. Daca nu vrei sa intretii relatii sexuale cu el inca, intalnitiva mai mult ziua in locuri puplice. :*