| keybyeTeQuila a întrebat:

De ce iubitul meu se excita ff tare cind ne sarutam? i se "misca"penisul si il ia valu eu vreau s-o facem dar el ar vrea si in strada e in stare sa ma si dezbrace ma saruta pe git pina pe sini ofer funda

18 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Pai il inebunesti ca esti sexy, si trebuie sa atentionez e cam stupid cum ai pus intrebarea e ca si cum ai intreba : De ce noua ne plac fetele? E lucru natural la toti baietilor e astfel (as vrea si eu sa scap de asta, poate orice baiat ar vrea dar din pacate imi plac fetele si nu pot opri aceasta erectie) be happy and ENJOY

| BULANGIU96 a răspuns:

Te Iubeste cu ADEVARAT

| neutrino a răspuns:

Asa e el mai...calic!

| Azµre a răspuns:

Vrea să te... din asta se excită și îi se scoală. Ce o fi deosebit?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Excitatia exagerata nu inseamna neaparat o iubire puternica, aduce mai degraba a ceva patologic.De obicei violatorii nu-si pot stapani asemenea,, superexcitatii,,. Depinde de tine ce vrei de la relatia voastra.

| BLeur a răspuns:

Bună Adina.

De ce se excită? Te iubeşte foarte foarte mult şi vrea să o faceţi, probabil aşteaptă ca tu să-l întrebi, şi nu văd de ce ai ezita asta. Dar fi atentă, PROTECŢIE asta e cel mai important happy.

Nu fă aşa ceva fără, vei regreta mai târziu.

Vezi când eşti tu singură acasă mai mult de 4-5 ore sau chiar mai puţin, sau el.şi atunci îl chemi/te cheamă şi... începeţi.

Mult noroc. Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98.

| LaNaibaa a răspuns:

Pai, ca fata, iti zic ca asa sunt toti baietii. unii se excita mai mult, altii mai putin. Daca chiar vrei sa nu il mai ia valul, spune-i`o in fata : " Ia-ma mai incet " Din tot ce ai zis tu, cred ca acest baiat chiar te iubeste [ parerea mea ] bafta in continuare :*!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaNaibaa):

Da-ti si tu cu parerea asa...ca din ce a zis se duduce numai ca vrea sa i-o traga, niciun indiciu daca o iubeste sau nu. laughing

| LaNaibaa a răspuns (pentru anonim_4396):

"Din tot ce ai zis tu, cred ca acest baiat CHIAR te iubeste " - nu se intelege :s?`

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaNaibaa):

Se intelege clar ce ai zis tu. Din ce a zis ea nu se deduce ca ar iubi-o, ci ca e atras de ea fizic.

| LaNaibaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca daca te saruti cu cineva, va placeti / iubiti. sauuu. unul dintre ei poate profita ce celalalt -ceea ce nu cred. [ am terminat discutia ]winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaNaibaa):

laughing Da-ti si tu cu parerea...
PS. Nu esti Dumnezeu sa-mi zici cand am terminat discutia. Poti sa nu mai raspunzi.

| Elly7890 a răspuns:

Mi se pare o chestie normala si foarte ok, exista multa pasiune intre voi care este importanta intr-o relatie, sunt altii care se excita asa greu orice le-ai face!

| marya1994 a răspuns:

Adinelusha intreaba:
Buna TPU cum ii pot spune iubitului ca vreau sa fie mai tandru? el e prea timid vreau sa fie putin mai diresct. ofer funda

| marya1994 a răspuns:

Adinelusha intreaba:
Buna cum il pot face pe iubitul meu sa imi atinga sinii fundul.ca el e cam timid dar mi-ar placea sa faca asta poate sa isi strecoare mina sub tricou vreau sa faca asta asta dar el e timid si cum sa fac sa fac toate astea?

| marya1994 a răspuns:

Te hotarasti odata? ori e timid ori te dezbraca...ai ceva probleme fetitarolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| StefanXy a răspuns:

Faceti-o pe strada sau daca nu gasiti un bloc si faceti-o acolo dar mai pe seara

| beYo0o a răspuns:

Eu cred ca e nesimtit asa era si fostul meu prieten. Sexul nu = iubire, ci atractie si se manifesta diferit la baieti fata de cum se manifesta la fete. Fetele se atasaza mai mult cand intervine sexul si despartirea e mai dureroasa in timp ce pentru baiat nu inseamna mare lucru. Asa ca ai mare grija daca il vrei langa tine pondereaza`lwinking