| Nathalie18 a întrebat:

De ce si-a pierdut interesul fata de mine? Aveam o relatie sexuala destul de activa dar acum nu se mai intampla nimic. Ne vedem si atat, si pastram oarecum o anumita distanta..si nu inteleg ce e cu el

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul e o fiinta poligama asa ca e normal sa vrem si ceva nou, societatea promoveaza o mare minciuna =monogamia, lasa-l sa faca sex cu alta

| Violleta2022 a răspuns:

Poate are o alta relatie sexuala mai buna si nu te mai doreste pentru asta.
Ori... poate are o boala cu transmitere sexuala si este in tratament, ca atare, se abtine sa te excite sau sa-ti propuna sex.

| Nathalie18 explică (pentru Violleta2022):

Uite la asta nu m-am gandit. Sper totusi sa fie prima varianta ca altfel am dat-o in bara si eu

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca a intervenit nemiloasa RUTINA, bat-o vina, sau altfel spus...moartea pasiunii, a tandretii, a iubirii, a atractie si in final a relatiei. In astfel de situatii se pune punct si se reia de la inceput...o noua relatie. Succes!

| Freya1 a răspuns:

Poate si-a facut o relatie.Sau poate doar asta a vrut ti-am zis ca daca nu se implica emotional se va intampla asta si tu trebuia sa iti asumi

| sofisis a răspuns:

Probabil l-a prins vreuna in mreje happy
E cel mai probabil o lipsa de interes fata de tine

| HadesSs a răspuns:

Cam repede s-a pierdut poate nu l-ai satisfacut indeajuns, sau poate foloseati doar pozitia misionarului laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu il satisfaci indeajuns.Sau e cu alta.

| kandaraki a răspuns:

Poate ca a intervenit monotonia in cuplul vostru, nu mai e atras de tine!

| missfatadelatara a răspuns:

Activa nu înseamnă și satisfăcătoare (pentru el)

| sweetangels a răspuns:

A intervenit rutina cu siguranta. Cred ca esti mult prea serioasa! Asta ii plictiseste pe barbati...nu e exclus sa fi gasit in alta parte o fata mai distractiva, dar nu e obligatoriu asa. Incearca sa te schimbi, sa fii mai altfel si tu, in sensul bun.

| leapșa a răspuns:

Sfat: intrerupe orice legatura cu el, nu-i mai raspunde la niciun mijloc de socializare si poate incepe sa se intrebe de cum de nu mai esti prezenta la ordinele lui.