| GDragon a întrebat:

De ce sunt marea majoritate a bărbaților,, pasionați"(atrași) de sexul oral? Va rog răspunsuri cât mai detaliate. Mulțumesc

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru ca e placut, pur si simplu, si pentru ca vaginul perfect curat si sanatos are un gust placut, si de aceea, non-egoistii fac 69. iar cele mai pasionale, sau si mai posesive, mai indragostite partenere si degusta adn-ul nostru.

| Violleta2022 a răspuns:

Adevarul este ca, marea majoritate sunt incapabili sa satisfaca vaginal o femeie si atunci nu vor sa fie pusi in situatia sa se faca de rusine, preferand ca ei sa vada femeia in genunchi.
Partea cea mai faina este ca, foarte repede se prind si fetele si ajung sa-i ceara la randul lor sex oral sau vaginal.
In multe cazuri, se renunta la astia care doar pretind sex oral, fara sa fie capabili, sa ofere nimic in schimb.
Sexul oral facut la fete, ramane ca parte din preludiu pentru inceperea unei partide sexuale, practicat intai fetei, ca sa fie pregatita de sexul cu penetrare.
Si evident, practicarea concomitenta a sexului oral, de ambii partneri de sex, ca nu doar baietilor le place sa primeasca ci si fetelor.

| mihai69 a răspuns:

Că parcă fetele n-ar fi la fel de pasionate.
Ai uitat însă să spui în ce sens ai pus întrebarea - ca „primitori" sau ca „ofertanți"?
Oricum, răspunsul e cam la fel - pentru că sexul oral oferă maximum de plăcere cu un efort rezonabil.

| Sofer a răspuns:

Pentru ca simți mai multa placere atunci când mi se face oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general majoritatea bărbaților sunt atrași de un oral făcut bine. Nu de unul făcut prost.pentru că sexul feminin e slăbiciunea noastră, pentru că lii se suge sufletul.