| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU,
De curând am avut o întâlnire cu o fată. Întâlnirea a mers decent, am mâncat, am povestit, etc...
Tot în aceeași zi, ne-am mai întâlnit seara la o cafea. Am condus-o acasă, când am ajuns în fața blocului, mi-a propus să urc la ea în apartament.
Am mai povestit și am adormit.
A 2a zi nu a mai răspuns la telefon și probabil că aici s-a încheiat povestea.
Problemă este că m-a apucat o frustrare ciudată, îmi este rău fizic, azi noapte m-am trezit plângând...
Menționez că manifestările acestea nu le-am avut până acum.
Oare ce sfaturi aveți pentru a trece mai repede peste această situație?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cine a platit consumatia in oras?

| mihai69 a răspuns:

Bea un whisky și trece.

| dullcat a răspuns:

Buna.E posibil ca acea fata dorea doar sex.Din pacate unele persoane apreciaza ca ai ganduri serioase, pe cand altele care vor doar distractie nu.

| anonim3247 a răspuns:

Asta a fost tot și pentru tine cu ea.

| AmandinaDragan a răspuns:

Cumperi un inel de logodna si mergi la parintii ei si o ceri de sotie.

| shookdazed a răspuns:

Nu incerca sa elucidezi misterul, femeile vor fi mereu cele mai ciudate fiinte, uita tot si cel mai bine nu mai iesi cu nimeni la intalnire decat sa suferi mai bine stai singur.