| AndreyBlackJack a întrebat:

Am vazut mai demult, intr-o noapte pe pro cinema un film cu o fată ciudata care avea multe piercinguri pe față si vorbea cu bunica-sa care era moarta. Este angajata de un om gras intr-un magazin de imbracaminte, apoi acesta ii ia un apartament. Atat am vazut, dar dau funda celui care-mi zice cum se numeste filmul.

Răspuns Câştigător
| Sweetyass a răspuns:

Nu stiu sigur dar dupa descrierea ta pare a fi " the girl with dragon tatoo" Incerca si poate acesta e filmul. Sper ca te-am ajutat.happy