| OYZ a întrebat:

Buna TPU. Deabia mi-am inceput viata sexuala si am nevoie de niste recomandari legate de prezervative. Eu folosesc durex. Credeti ca este bine sau ar trebui sa folosesc alte tipuri de prezervative

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta brandul prezrevativului, dar are o importanta enorma MASURA corecta a lui, fiindca doar prezervativele MARI si largi se rup la sex.
Prezrevativul fiind larg se rasuceste pe penis in timpul sexului, pana se intinde la maxim si pocneste.

Cumpara 2-3 masuri diferite de prezervervative si incerca-le acasa! Masura corecta este a aceluia care intra foarte -foarte greu pe penisul erect, stand perfect intins ca pielita pe salam, fara sa faca cute sau pliuri.

| VoidEternal a răspuns:

E ok.

| Miky666 a răspuns:

Eu folosesc baloane la 50 de bani frt, aceeasi eficienta