| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUkiss Deci am nevoie de ajutorul vostruhappy Aseara cum stateam cu prietenul meu, incerca sa ma intrebe ceva dar parca nu avea curajstraight face Imi spunea sa-i promit ca nu ma supar pentru ceea ce ma va intreba, apoi m-a luat in brate si mi-a zis: "Te iubesc prea mult si parca nu pot sa-ti zic". Atunci i-am spus ca daca tot a inceput, sa-mi zica si gatastraight face Atunci el m-a intrebat daca nu vreau sa ma culc cu el, dar asa cu frica crezand ca ma voi suparasad I-am raspuns ca nu inca pentru ca mi-e frica ca apoi sa nu ma lasecrying El a spus ca nu ar putea face asta niciodata si ca se jura pe viata lui ca ma iubeste cu adevarat, ca e sigur pe sentimentele lui si doar cu mine vrea sa fie... Dar stiu ca ma iubeste, mereu ma rasfata si are grija de mine...insa eu nu sunt pregatita si i-am zis asta. Apoi a zis ca el ma intelege si ca e dispus sa ma astepte. Suntem impreuna de 9 luni, aveam aceeasi varsta (18 ani).

Nu stiu ce sa fac:-( Voi ce ma sfatuiti?:-s
Multumesc >mult!big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai facut foartre bine big grin. uite un baiat destept.nu te ia repede cu "vrei sa te culci cu mine". esti majoara deci poti face asta...stiu e cam deplasata ideea dar daca nu esti pregatita asta e.nu cred ca te va parasii daca nu a vrut la inceput sa iti spuna chestia asta.in fine.Va doresx succes in viitor si iubitiva mult big grin

7 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Ce sa faci? sa-i multumesti ca te intelege happy

| Lummy a răspuns:

Daca nu esti pregatita nu trebuie' sa o faci ca asa ceva nu trebuie' sa intample doar de gura lui...nu e de glumit cu asa ceva, prima data trebuie' sa fie ceva special...

| helpu a răspuns:

Ai 18 ani mancatiash gura laughing

| inutzza21 a răspuns:

Sa te culci cu el cand esti pregatita. Daca te iubeste cu adevarat te va astepta, important e sa o faci cand esti pregatita, nu ca sa ii satisfaci cerintele prietenului tau.

| Mairead a răspuns:

Draga mea toate am trecut prin aceasta faza, cu frica si numeroasele intrebari:mi-e frica si etc.Pana la urma tot vei trece si prin aceasta etapa, insa trebuie sa fi tu pregatita.Nu asculta ce zice el, asculta ce simti tu.Atunci cand vei vrea si tu asta, atunci da-i drumul, dar sa nu regreti. Daca te iubeste te va astepta si nu te va stresa

| mITzY_3042 a răspuns:

Pay sa styy ca esti un printre norocoasele.bine acum sfatul mew este intr`adevar sa nu o faci.acum este viata tah. stii pentru ca tie iti este frica sh ma tem ca nu o sa iasa asa cum ty`ay doryt...happy bine`sS sper ca ty`am fost de folosbig grin sh e bine ca te intelege deci da de inteles ca EL CHIAR TE IUBESTE!tonguebig grin:X

| mari_4634 a răspuns:

Daca u nu vrei nu poate sa te oblice dar totusi ai ceva timp de cat esdti cu el si cred ca in timpul asta l-ai cunoscut destul de bine si sti daca o sa te lase sau nu eu cred ca nu o sa te lase pentru ca de-a asteptat pana acum poate altu nu te astepta 9 luni