| loolaa13 a întrebat:

Deci am o problema cu un baiat.

E in scoala cu mine. E a 10, iar mie imi place super mult de el. Este genul cu breton peste ochi si e f dragut. De curand are o prietena dar a fost posibil sa ma fi placut.
Adica: eram intr-o seara pe mess si vb cu el. Jucam adevar sau provocare si din una in alta imi zice: te provoc sa.thinking auzi, ce maiou frumos. da-l doamne! si eu nu intelgeam ce vrea sa zica si a spus: da-l jos! nu am vrut pentru ca ar fi crezut dupa aceea ca sunt o c*rva...si nu as fi vrut dar el a spus ca nu e genul ala de baiat. in momentul ala m-a salvat mama pentru ca m-a chemat la culcare.
Asta nu a insemnat prea mult dar mama e invatatoare in scoala noastra. vine de cateva zile la scoala sa faca aranjamentele, iar azi s-a intalnit cu el si cum sunt mamele, l-a intrebat detoate, si el zambea, radea, vorbea deschis, iar dupa ce a coborat (mama urca) s-a uitat dupa el iar el facea niste semne de: yeahh! ce tare!

El e fericit cu prietena lui dar sunt multe chestii care arata ca tine la mine. intrebarea este: mai mult ca la o simpla prietena?

Ms anticipat!:*

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa te placa,dar si mai posibil sa se "joace"!
El e linistit,are prietena,stie ca e "luat",deci exclude posibilitatea sa fie cu alta fata.
Jocul in sine,ii place,flitreaza,te atrage,isi verifica puterea de seductie,vrea sa stie tot timpul ca are inca "trecere" la fete si una din ele esti tu.
Daca ii placi sau nu asa cum ai vrea tu,asta o va demonstra viitorul.
Lasa lucrurile asa cum sunt,nu risca sa-i marturisesti marele tau secret,joaca-l si tu,daca intelege ca-l placi va fi satisfacut si nu-l vei mai interesa,isi va gasi alta partenera de joaca!
Pastreaza-ti statutul de "prietena",vei putea fi mereu in preajma lui si daca,la o adica,ceva va merge prost in relatia lui,tu, in afara ca vei afla prima, vei putea sa-l si consolezi.Si,din consolare in consolare nu poti stii niciodata unde vor ajunge lucrurile.
Deci, iti recomand rabdare.Multa!
Fii isteata!

| ionutzul31 a răspuns:

Sincer, nu cred.Asta este doar parerea mea, desigur.Sorry happy

Răspuns utilizator avertizat
| Irinutza10 a răspuns:

Cred ca da, poate...adica e cam ciudat sa te mai placa acum el are o relatie cu tipa aia.Probabil de ce nu prinzi curaj si il intrebi poate vei fi amanta lui!laughing