| anonim_4396 a întrebat:

Deci, imi place de un baiat de varsta mea(14 ani), e frumos, se poarta dragut rau de tot cu mine dar problema e ca sta cam departe de mine. L-am cunoscut pe FB...Se comporta foarte frumos cu mine, imi da doar semne :* :X >big grin

1 răspuns:
| UnBaiatFrumos a răspuns:

Ce intrebarelaughing normal ca te place. cu celelalte fete se poarta tot asa? daca rasp. e nu inseamna ca te place. sau daca tii neaparat pune pe o colega sau un coleg cu care te intelegi sa-l intrebe asta