| VanessaVaneeXo a întrebat:

Deci, saptamana trecuta m-am "certat" cu prietenul meu.
Azi cand am trecut pe langa el, mi-a zambit, vroia sa-mi puna piedica, etc.
Credeti ca vrea sa fim din nou impreuna?
Sa ma astept la asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Andrutzzzza a răspuns:

Daca, chiar ii plăcea de tine cred ca vrea sa fiti din nou împreuna. Daca nu era asa atras de tine, înseamnă ca poate vroia doar sa Rada puțin de tine. Acum tu decizi, eu ți-am dat niște sugestii dupa care ai putea sa-ți dai seama singura! Funda?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca asta vrea, sa fi-ti din nou impreuna

| neutrino a răspuns:

Multi baieti asa iubesc, punand piedica partenerei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
M-ai dă-i o şansă băiatului, poate mai este o speranţă, încearcă.
Te pup!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Da! Cred ca baiatul te vrea inapoi, te iubeste! Mai da-i o sansa:*

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandraadam2 a răspuns:

DAAA clar, data viitoare, cand te da cu cpaul de chiuveta sa stii ca vrea sa va casatoriti si sa avetii 2 copii Xavier si Amanda. omg femeie intreaba-l :

| crystynyca960 a răspuns:

Da normal ca vrea sa fiti incontinuare impreuna

| 1n2i3k4o5l6 a răspuns:

Da e si normal iti face semne ca te iubeste. Vrea sa iti faca in ciuda.