| Nikcoletta a întrebat:

Săptămâna trecută m-am certat cu prietenul meu deoarece vorbea pe internet cu altă fată.
După care nu i-am mai răspuns (m-a sunat de vreo 2 ori în ziua respectivă ). De atunci nu a mai dat niciun semn
A trecut o săptămână şi nu m-a mai sunat nici n-a scris nimic. Credeți că nu îi pasă de
mine? oare vrea să ne despărțim? sau are pe altcineva?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta a fost reactie la actiunea ta!
Nu i-ai mai raspuns al telefon, nu mai are de ce sa te caute!
Evident ca s-a produs despartirea!

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu pare ca ii pasa de tine. Știu, suna aiurea, dar nu merita sa o continui așa. Cred ca are pe altcineva. Dacă ii păsa de tine, chiar dacă nu i-ai răspuns, îți lăsa un mesaj măcar ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Nicoleta, nu te desparti de el, poti chiar acum sa te duci la el si sai vorbesti de parca ai plange spunandu-i ( de ce nu vorbesti cu mine) eu cred ca ii va fi jale de tine si iti va vorbi, imposibil daca te-a cunoscut sa nu ii pese de tine, poate este suparat, are ceva treburi grele de facut si cred ca de aia nu iti vorbeste, cred ca fata aia e de la serviciul unde lucreaza si poate vorbeste despre lucru cu ea. Uite, tot timpul daca va fi el suparat, tu sa stii ca el te iubeste si de tine nu va uita, eu nu cred ca el vrea sa se desparta de tine sau are pe altcineva, tu daca esti cu el inseamna ca doar pe tine te are, Sper ca te-am ajutat si mult noroc in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu mereu te certi cu cineva sau ești părăsitălaughing

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Probabil e acum cu aia in pat. Nu mai exista sansa de a repara ceva, da-l in colo, sa ramana cu aia, tu o sa-ti gasesti ceva mai bun.

| xxXClausXxx a răspuns:

Eu zic sa ii zici asa in fata sa vezi daca puteti sa va desp. depinde ce simtiti ambii!