| adina_6125 a întrebat:

Buna TPUbig grinmie imi place de un baiat care e la mine la scoala numai ca nu in aceiasi clasa. el stie chestia asta cel putin o stia. am iesit o data si de atunci n-am mai vorbit cu el pentru ca am auzit ca a iesit cu mine doar din plictiseala.nu ii genul asta de baiat care sa isi bata joc de o fata. ce sa fac? vreau foarte mult sa stau cu el:X

3 răspunsuri:
| Maria123 a răspuns:

Poti sa reiei legatura cu el, sa-l implori sa mai iasa cu tine(chiar si de plictiseala) pentru ca tu vrei foarte mult sa stai cu el si poate o sa te convingi sau nu daca e genul care-si bate joc de fete.

| Laur_7500 a răspuns:

Depinde daca ai auzit de la el lucrul asta, inseamna ca ori a spus-o pentru era zapacit ori prost, ceea ce inseamna ca trebuie sa primesti o explicatie, daca ai auzit de la altcineva asta ar insemna ca el sa iti spuna adevarul daca chiar a iesit cu u din plictiseala, daca nu asta inseamna ca merita sa continui sa fi alaturi de el si sa fiti amandoi fericiti. iar daca tu tii foarte mult la ea.iesi cu el in oras pana te convingi singura daca se plictiseste alaturi de tine, daca nu se plictiseste. sa fiti impreunawinking

| EnterSandman a răspuns:

Nu te mai lua dupa ce zice lumea...ca iel a iesit doar de plictiseala, daca a iesit cu tine inseamna ca a avut el un motiv cum au toti laughing, deci asteaptate la ce e cel mai rau big grin