| adina_6125 a întrebat:

Buna TPUbig grinsaptamana asta e ziua unei prietenie si nu prea stiu ce sa ii iau. apropo implineste 13 ani.suntem prietene din clasa I si vreau sa ii fac un cadou super. m-am gandit sa ii iau o bluza si sa ii mai iau un lac de unghi si un luciu de buze si o felicitare dar mai vreau idei.mersi mult. FUNDITA

2 răspunsuri:
| MaeRiAh a răspuns:

Pai cumparai un ursulet de plus pe care sa scrie bff

| Отilia a răspuns:

`Ar fi multee ideei`spre exemplu prietena mea cea mai bună de ziua mea mi-a făcut cadou o ramă gigantică deci ff mare imansă big grin Cu poza noastră în ea :X `dacă tot te-ai gândit să îi faci cadou o bluză` poate ar fi mai original dacă ai imprima şi poza voastră acolo pe bluză :X Ar fi tareebatting eyelashes O pernă cu poza eii sau a vs amân2 tot ar fi super dacă tot zici ca sunteţi prietena bunee...>:d< Baftă.happy