| DaniiiDniix3 a întrebat:

Bună TPU, dupa cum va ziceam am facut acum aproape 2 saptamani o intrerupere de sarcina si la o saptamana si 2 zile am avut contact sexual protejat fara nicio durere fara nicio scurgere anormala. Acum la 2 zile de la contactul sexual au aparut niste pete maronii fara sa am dureri. Oare ce ar putea fi? Secretiile nu sunt abundente dar m-am speriat deoarece pana acum nu am avut nicio scurgere neobisnuita si nici simptomele unei infectii. Daca ma puteti ajuta aş aprecia. Multumesc anticipat. sad

2 răspunsuri:
| tileavitali a răspuns:

N-are treaba fata asta... si-a omorat propriul copil si acum o deranjeaza niste pete nu stiu unde...

| iDoNotKnowWhoiAm a răspuns (pentru tileavitali):

E viata ei, ea trage consecintele. Daca nu esti in masura sa o ajuti atunci nu te baga. Nu e nici primul nici ultimul avort.