| Krosa a întrebat:

e o situatie complicata eu sunt indragostita de un baiat dar si prietena mea cea mai buna il iubeste dar intrebarea e de unde sa stiu ca ma place pe mine sau ea fiinda el sta cu amandoua! Funda Voturi

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

De unde sa stii? te duci si-l intrebi, noi nu stim raspunsul, il intrebi fata in fata pe el si-ti va raspunde, atunci toata paranoia va disparea vei stii ce ai de facut

| iubesc a răspuns:

Il intrebi draguta!

| Dariusuu a răspuns:

Păi ce e aşa greu?

Întreabă-l dacă place pe cineva, poate vă consideră pe amândoua doar prietene bune, sau cine ştie...

Pune piciorul în prag!

| Patadeculoare a răspuns:

Mai bine ai las-o balta pentru ca nu se merita sa strici o prietenie pentru un baiat.