| anonim_4396 a întrebat:

Eram curios ca daca ma uit la un film porno normal mi se scoala penisul si mi s-a sculat. Am asteptat sa se inmoaie vreo juma de ora si m-am uitat la o fata cum se masturbeaza tot videoclip bineinteles si s-a sculat. Am asteptat iar sa se inmoaie si m-am uitat la un film cu gay si tot mi s-a sculat. Asta inseamna ca sunt bisexual? N-am facut sex deloc pana acum.

Răspuns Câştigător
| Miriamm a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughing Normal ca nu. Eu daca ma uit la lesbiene inseamna ca sunt la fel?rolling on the floor
Dooaamneee! rolling on the floor
Ti se "scoala" pentru ca protagonistii se excita, ceea ce, mintea ta, te duce la acelasi lucru. te exciti si tu odata cu ei, chiar daca nu esti bi sau nu te atrag. e o chestie bazata pe imaginatie si chestia asta cu excitatul. O sa inveti mai multe cand o sa mai cresti!

10 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Da Esti gay

| mrjohanys a răspuns:

NU esti bisexual, esti gay, dar un gay retardat

| sokey a răspuns (pentru mrjohanys):

Si daca as futeo pe mata tias mai face un frate mai destept ca tine.

| Oana92 a răspuns:

Asta inseamna ca esti un om normal si deschis la minte!

Răspuns utilizator avertizat
| sokey a răspuns:

Nu

| abNb a răspuns:

Se mai intampla si cand te uiti la de astea cu baieti. Nu iti fa grijiwinking

| OodanteoO a răspuns:

Pai cand te uiti la un film porno mintea excita tot corpu si te gandesti numai la sex.De asta nu inseamna ca esti bi sexual, asa si fetele daca le plac baieti dar totusi se gandeste la fantezi de sex, intelegi nu inseamna ca e lezbi. Sper ca te-am lamurithappy

| TheSmartBoy a răspuns:

Nu ma :)) esti normal, n-ai nimic. Incearca si site-ul asta, sa vezi:
http://pornoamatoare.com/

| Watkin_Andreea_2000 a răspuns:

Esti gay