| Ex7R3aM47 a întrebat:

Este o fata in clasa care o plac foarte mult si as vrea sa stiu daca ma place si ea. Ea mereu ma saluta vorbeste aproape mereu cu mine imi zambeste. Ce credeti, ma place?

Răspuns Câştigător
| RedAppLe a răspuns:

Da cred ca te place.Dar eu as zice sa o intrebiwinkingIn niciun caz in clasa.Doar cand sunteti doar voi doihappy

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,astea sunt semnele clare ca o fata te place.
Apropie-te de ea, vezi sa fiti singuri si spune-i ca-ti place si ai vrea sa fie prietena ta.
Nu fa greseala sa i-o spui pe mess, e rece si impersonal.Nu fii las si lipsit de curaj.Hotaraste-te si intreab-o, privind-o in ochi!
Curaj!

| mgtow a răspuns:

Poate te vrea ca prieten obisnuit intreab-o.

| Zenithf a răspuns:

Te place, da' poate nu cum speri tu. Invit-o undeva la un suc, vorbiti diverse (familie, scoala, viitor, hobby-uri, etc), fi atent la semnalele ei, daca te place mai mult decat ca pe un simplu prieten o va trada atitudinea ei, gesturile pe care le face. Nu te grabi cu declaratiile ca sa nu cumva sa o sperii. happy

| OnlyGirl a răspuns:

Da,normal ca te place... spune-i ca o placi si apoi intreab-o daca ea te palce...succes:*

| nobody_1518 a răspuns:

Buna!
Sunt sanse foarte mari sa te placa deoarece da semne destul de clare.Te place, o placi.ce mai astepti? Da-i bataie!
Succes!

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Daca ai intreba-o pe mess ar fi bine asa ea o sa afle si poate n-o sa spuna la nimeni iar daca ea spune la toata lumea ai terminat-o

| Ex7R3aM47 explică:

Si daca as intrebao pe mess ce s-ar intampla ca ma vad des cu ea?

| AneZniP a răspuns:

Pai.daca iti zambeste, vb ca tine sunt doua optiuni:
1.sa te placa;
2.sa te considere un bun prieten.
acum depinde de ea smugsmug succes!happy

| Picsxie a răspuns:

Nu poti sa stii sigur doar din gesturile acestea. poate te considera doar ca un amic respectiv un coleg de treaba...incearca mai mult si apoi iti vei da seama. unele fete sunt afective cu multi baieti nu inseamna neaparat ca le si place