| 2001199577473 a întrebat:

Hey! Deci este un baiat pe care il plac el este in clasa A iar eu in B si vine la noi in clasa in pauze si nu vorbeste cu mine dar mereu ne tachinam si ma saluta asa de dragut si mereu se uita la mine asa de parca ar vrea sa ma cucereasaca...

4 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Pai vrea, dar ii este rusine. Asteapta sa ii faca altcineva treaba. Sa vorbeasca serios cu tine. Si nu cred ca o fa face, pentru ca e timid. Ajuta-l si tu.

| AvM94 a răspuns:

Pai daca nu-ti imaginezi tu laughing scuze, inseamna ca te place.

| Sardinaaa a răspuns:

Poate te place!

| baiaturafinat a răspuns:

Mariane, ai sfecllit'o tata laughing))